QARK (ERC20 Token)

QAN Blockchain platform

QARK (ERC20 Token)
It will end 23/03/2020 06:00:00

QAN Blockchain platform

1 339 119 QARK of 88 888 800 QARK447 790.20 USD of 29 333 304.00 USD
It will end 23/03/2020 06:00:00

Odporna kwantowo, energooszczędna platforma biznesowa klasy przemysłowej. QAN jest łatwy w użyciu i dobrze wynagradza programistów, dostawców węzłów oraz wszystkich zaangażowanych.

Problem

Świat kryptowalut stoi przed wyborem: kontynuować prowadzenie ważnych transakcji na niepewnych, zdezaktualizowanych, wolnych i przestarzałych platformach blockchain (np. Ethereum), albo zreformować je i zacząć korzystać z platformy blockchain nowej generacji. Platformy zapewniającej bezpieczeństwo kwantowe, łatwo programowalnej i upraszczającej procesy biznesowe.

Nasze rozwiązanie

QAN jest pierwszą bezpieczną kwantowo, szybką i wielojęzyczną platformą wykorzystującą kryptografię kwantową, obsługującą internetowe transakcje we wszystkich głównych językach i spełniającą rzeczywiste potrzeby branży kryptowalut.

Wykorzystywany w niej protokół Proof-of-Randomness (PoR) stworzono z myślą o łatwości użytkowania i szybkiej skalowalności, przy jednoczesnym skoncentrowaniu się na zapewnieniu uniwersalnej użyteczności platformy.

Główne cechy produktu

Platforma QAN to jedno potężne rozwiązanie, skupiające wszystkie kluczowe funkcjonalności, których potrzebują uczestnicy rynku, deweloperzy i użytkownicy.

Do kluczowych cech QAN należą:

Rynek i branże

Technologie finansowe, logistyka, sztuczna inteligencja.

Na przyjęcie blockchain i kryptowalut gotowych jest wiele branż. Niestety krypto-platformy – mimo upływu 10 lat od powstania – nadal nie spełniają ich wymagań. Większość branż korzystających z szybko rozwijających się technologii blockchain ma potrzeby znacznie przerastające to, co obecnie oferują najczęściej używane platformy. A to dopiero wierzchołek góry lodowej. Wiele współzależnych branż bez wahania wprowadziłoby technologię blockchain, gdyby tylko główni operatorzy rynku zaczęliby jej używać i zażądali tego samego od swoich partnerów.

Konkurencja

Rozwiązanie „Trylematu technologii blockchain” Vitalika Buterina

„Istniejące technologie blockchain potrafią zapewnić co najwyżej dwie z trzech następujących właściwości: bezpieczeństwo, skalowalność i decentralizację”. Bez wszystkich trzech cech nie możemy zbudować gospodarki prawdziwie pozbawionej granic, do której stworzenia zobowiązała się technologia blockchain. Wybrane platformy blockchain nowej generacji zapewniają jedną lub dwie z powyższych właściwości, ale nie potrafią zagwarantować wszystkich trzech cech jednocześnie.

Obecnie QAN koncentruje się na bezpieczeństwie i decentralizacji, a kwestią skalowalności zajmie się w kontekście ogólnego shardingu, skupionego wokół łatwości tworzenia, wysokiego stopnia bezpieczeństwa i skalowalności. Oznacza to, że wszystkie inne platformy nowej generacji stanowią konkurencję, ale tak naprawdę żadna z nich nie jest gotowa, aby wejść na rynek.

Model biznesowy

Model biznesowy opiera się na zaletach nowej platformy.

Ta koncepcja wykorzystuje lukę na rynku i zapotrzebowanie na wprowadzenie nowej platformy, która odpowiadałaby na wszystkie rzeczywiste potrzeby współczesnego kryptoświata.

Należą do nich m.in.: zwiększenie prędkości transakcji, zabezpieczenie przed atakami kwantowymi i gotowość korzystania z technologii 5G/IoT.

Ze względu na atrakcyjność oferty, ogólne korzystanie z platformy – przez pisanie inteligentnych kontraktów i aplikacji – wzbudzi zainteresowanie powiązanym tokenem (QARK), którego wartość będzie odpowiednio wzrastać.

Sprzedaż i marketing

Platforma odpowiada na rzeczywiste potrzeby przemysłu. Dlatego też dla firmy bardzo istotne są wszystkie kluczowe cechy kryptośrodowiska: wyjątkowa przepustowość transakcji, powszechna dostępność w tradycyjnych językach kodowania, stałe ceny za transakcje realizowane w walutach FIAT oraz odporność na ataki kwantowe.

Oczekujemy, że zasadniczą rolę w popularyzacji QAN odegrają naturalne, pozytywne opinie w zwartej społeczności deweloperów. Ponadto, dom inwestycyjny CentrumCircle.com, który obsługuje emisję tokenów, podjął współpracę z BitBay.net oraz jednym z serwisów zdecentralizowanej wymiany kryptowalut, aby rozpowszechnić informacje o inicjatywie oraz ułatwić wejście na rynek. Te dwie giełdy mają zasięg rzędu 2M+ i skupiają się głównie na trudno dostępnym segmencie inwestorów.

Dystrybucja tokenów i dane ekonomiczne

Witrynaqanplatform.com
SiedzibaLőőtsa tn 5, 11415 Tallin, Estonia, Unia Europejska
OddziałyWęgry, Unia Europejska
Branżakryptoplatforma nowej generacji
Pracownicyponad 25
Zaczęła powstawaćIV kwartał 2018 r.
Data założeniaII kwartał 2019 r.
Token utilityQARK (DEO @ zdecentralizowana wymiana, IEO @ BitBay.net)
Do tej pory zainwestowano2,4 mln USD
Do tej pory spalono1,5 mln USD
Wykorzystanie pozyskanych środkówrozwój produktu od 80% do 100% gotowości do IV kwartału 2020 r., dalszy rozwój – międzynarodowa społeczność deweloperów oraz partnerstwo biznesowe

FAQ

Cena QARK zależy od czasu i ilości tokenów w każdej puli. W pierwszej puli (1. tydzień) będzie dostępnych 22 222 200 po obniżonej cenie 0,27 USD za token. Kolejna pula oferuje 44 444 400 tokenów po obniżonej cenie 0,33 USD za token. Ostatnia pula potrwa (5 tygodni) i będzie w niej dostępnych 22 222 200 tokenów w cenie 0,39 USD za token.
Token QANplatform (QARK) to token sieci. Jego podstawowe zastosowanie to umożliwienie programistom tworzenia, zarabiania i korzystania z aplikacji zbudowanych na platformie QAN: płatność za opłaty transakcyjne, płatność za koszt wdrożenia dApps w sieci, nagrody za różne wkłady do sieci.
Walidatorzy bloków są wynagradzani tokenami QARK.
QARK jest potrzebny do korzystania z odpornej kwantowo platformy blockchain QAN. Liczba tokenów jest ograniczona, a wraz ze wzrostem popularności platformy rośnie również popyt, a także cena QARK.
Wszystkie treści prezentowane na niniejszej stronie pochodzą od QANtum Global OÜ, który oferuje przy wykorzystaniu niniejszej strony tokeny QARK. Warunki oferty QANtum Global OÜ określone są w szczególności w następujących dokumentach White Paper, Regulamin IEO QARK i Polityka Prywatności IEO QARK.
Wszystkie treści prezentowane na niniejszej stronie pochodzą od QANtum Global OÜ, który oferuje przy wykorzystaniu niniejszej strony tokeny QARK. Warunki oferty QANtum Global OÜ określone są w szczególności w następujących dokumentach White Paper, Regulamin IEO QARK i Polityka Prywatności IEO QARK.

Got any questions?